Neem contact op

About us

Bij ons is geen dag hetzelfde! We zijn vrij in denken en doen. Dat levert de mooiste ideeën en verbindingen op. Voor elke vraag een creatief en verrassend antwoord in de vorm van een onvergetelijk moment voor onze opdrachtgevers.


Onze concepten, inspiratiesessies en plannen zijn verbindend, uniek en spraakmakend. Wij verbinden onze expertise in hospitality, leisure en events aan marketing-, sales- & communicatie-advies. We inspireren en genereren ideeën. We brengen concepten tot leven met creatie & design. We denken out of the box maar werken doelgericht. Niets is gek genoeg, maar we blijven realistisch. En verliezen jou en jouw doel nooit uit het oog.

Wat we ook voor jou mogen doen, je kunt van een ding op aan: we creëren blijvende impact.


Who is who
Als team zijn we bevlogen, onafhankelijke en hebben onze handen vrij voor anders dan anders.
Laura Conradi
laura@nevereverblue.nl
Marlinda Jochems
marlinda@nevereverblue.nl
Enya van den Biggelaar
enya@nevereverblue.nl
Birgit van den Heuvel
birgit@nevereverblue.nl
Lieke Kanters
lieke@nevereverblue.nl
Daantje Heinz
daantje@nevereverblue.nl
Sarah van den Honert
sarah@nevereverblue.nl
Mayke Verhouden
mayke@nevereverblue.nl

Meer weten? We ontmoeten je graag!

Ontmoet ons en neem contact met ons op

Neem contact op